top of page

Онлайн-підготовка до школи "Навчаємо супергероїв"

Розвиваємо уміння навчатися, виробляємо здатність до аналізу та синтезу, узагальненню і формуванню понять

Чим буде корисний цей курс?

Підготовка до школи - найважливіший етап у житті дитини. Це можливість "пограти в школу", спробувати на практиці всидіти на занятті, дізнатися, що таке шкільні правила, хто така вчителька, навчитися користуватися навчальним приладдям тощо. Мовлення, письмо, читання, соціальна адаптація – усе це невід’ємні складові розвитку дитини. Завдяки інтегрованим заняттям з математики, логіки, комунікації, розвитку мовлення, підготовки руки до письма дошкільнята навчаться рахувати, додавати та віднімати, читати по складах, оволодіють уявленнями про час, простір і геометричні фігури. Курс спрямований на полегшення адаптації дітей до шкільного навчання

Спікер курсу

Третяк Світлана Олександрівна

Директорка початкової онлайн-школи "Поклик", вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, спікер в проекті онлайн-садочок "Поклик", авторка власних методик для курсу підготовки до школи

План курсу

Програма курсу складається з 24 занять, розрахованих на 3 місяці. Усі заняття мають інтегровану спрямованість та відповідають окремій темі дня. Програма містить такі блоки:
Логіко - математичний розвиток, що включає: Розвиток просторових уявлень. Числа від 1 до 10 та їх склад. Число та цифра 0. Порівняння чисел. Формування уявлень про задачі. Додавання та віднімання чисел. Ознаки та властивості предметів. Геометричні фігури (площинні, об'ємні. Логічні завдання. Інтерактивні вправи.
Розвиток мовлення. Вправи на розвиток дикції та правильної вимови. Дихальні вправи. Поняття про звуки (голосні, приголосні, тверді, м'які), наголос, склад, речення.
Тривалість: 1 год.20 хв. (2 заняття по 35 хв. + 10 хв.на перерву)

Завантажити повну програму курсу

Що очікувати від курсу?
На онлайн - заняттях курсу дошкільнята через гру навчаться рахувати, додавати та віднімати, читати по складах, оволодіють уявленнями про час, простір і геометричні фігури. Діти розвинуть кмітливість і мовлення, навчаться висловлювати власні думки та аргументувати їх. Підготуються до початку навчального процесу у школі.
Для кого цей курс?
Курс розрахований для дошкільніт віком від 4 до 6 років.Тривалість курсу - 3 місяці (24 заняття, двічі на тиждень)
Додаткові переваги курсу
Кожне заняття починається з "Кола друзів", що сприятиме розвитку соціалізації, впевненості та емоційному налаштуванню. Невелика наповнюваність групи дозволяє вчителю приділити увагу кожній дитині та відстежувати індивідуальний прогрес малюків
Як проходить процес навчання?

Підготовка до школи - найважливіший етап у житті дитини. Це можливість "пограти в школу", спробувати;на практиці всидіти на занятті, дізнатися, що таке шкільні правила, хто така вчителька, навчитися користуватися навчальним приладдям тощо. Мовлення, письмо, читання, соціальна адаптація – усе це невід’ємні складові розвитку дитини. Завдяки інтегрованим заняттям з математики, логіки, комунікації, розвитку мовлення, підготовки руки до письма дошкільнята навчаться рахувати, додавати та віднімати, читати по складах, оволодіють уявленнями про час, простір і геометричні фігури. Курс спрямований на полегшення адаптації дітей до шкільного навчання.

Що потрібно для проходження курсу?

Зошит у клітинку (12 арк.), простий та кольорові олівці; 5 стрічок різного кольору (для моделювання); фішки для звукового аналізу (додаю файл для друку)

bottom of page