top of page

Гузюк Лілія Володимирівна

Магістр психології, дитячий та сімейний психолог, психологічний супровід сімей та дітей з особливостями у розвитку. Автор книги “Нумо розмовляти” для розвитку діалогічного мовлення у дітей. Автор вебінарів та навчальних курсів для батьків та спеціалістів.

Я - магістр психології, дитячий та сімейний психолог, веду власну психологічну практику сімей та дітей з особливостями у розвитку, проводжу вебінари, тренинги та приймаю участь в онлайн проєктах. Інформація, яку я даю, вміщає в себе мої 6 років начання у кращих спеціалістів з психології в КНУ імені Тараса Шевченка!

Курси по АВА підході, безліч семінарів та лекцій і мега цінні знання у Floortime, які допомогли скласти "картину терапії дитини". І головне 9 років практичної роботи з дітьми, їх батьками та спеціалістами!


Найголовніше в моїй роботі - бачити саме дитину, а не її діагноз, створити відносини захисту, довіри та спільного інтересу, підтримувати бажання дитини бути в контакті, розвивати слабкі сторони з опорою на сильні.

Дитина не може розвиватися в межах кабінету психолога, основним її середовищем розвитку є сім’я. Лише сім’я може створити середовище розвитку для дитини, а моя роль як психолога - допомогти в його створенні.

Освіта

2011 - 2017 рр. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет психології, спеціальність психології, магістр психології, диплом з відзнакою 


Додаткова освіта: 

2019 рік - 101, 201 модулі Floortime підхід (університет ICDL, США) 

2017 рік - курс АВА терапії 1,2 модуль (Юлія Ерц, Москва)

Досвід роботи

З 2019 р. - дотепер Дитячий та сімейний психолог. Психологічний супровід сімей, які виховують дитину з аутизмом, складання комплексних програм розвитку. 

З 2019 р. - дотепер Floortime спеціаліст 

з 2017 р. - дотепер Власна психологічна практика

2016 - 2018 рр. Терапіст у методі АВА терапії з дітьми з аутизмом 2014 - 2016 рр. Психокорекційний психолог у дитячому центрі “Наше дитинство”, психокорекційна робота з дітьми з аутизмом та іншими нозологіями

Сертифікати

bottom of page