top of page

Курс живопису "Характери тварин і барви квітів"

Онлайн-курс з елементами АРТ терапії

How will this course be useful?

Дитина навчиться вправлятися із фарбами, виражати свій настрій у кольорах і простих сюжетах, покращить вміння малювати квіти і тварини, розкритє талант до малюнку

Course speaker

Аліна Козлова

Ваш інструктор та друг у пізнанні мистецтва:
Аліна Козлова — міжнародна художниця, портретистка, магістерка мистецтв, філологиня та викладачка. Портрети Аліни зберігаються в приватних колекціях Сполучених Штатів Америки, Канади, Великобританії, Австралії та Сингапуру.
Брала участь у всеукраїнських арт фестивалях та виставках, а також улюблений спікер проєкту Poclick

Course plan

Урок 1. "Літо-літечко" Малювання квіткових композицій з повторюваним ритмом в теплих, веселих, кольорах: соняхи, волошки, ластівочки.
Урок 2. "Казкові пави і червона калина". Малювання в українському народному стилі.
Урок 3. "Тропічні метелики і пальми" Малювання своїх мрій у вигляді яскравих декоративних орнаментальних форм метеликів.
Урок 4. "Вогняний лев і левенятко". Вираження своїх емоцій у процесі малювання тварини.
Урок 5. "Будиночки мого міста". Колаж. Колажування, аплікація з використанням природних матеріалів у поєднанні з рисунком маркерами, що сприяє відновленню відчуття ладу у дитини.
Урок 6. "Дерево життя". Малювання декоративного квітучого дерева з плодами, птахами і корінням, яке символізує родину.
Урок 7. "Картина мого серця" У формі серця малюємо пташок радості, квіточки любові, метелики мрій, мишки страху і смайлики, які виражають різні ємоції, що сприяє розвитку емпатії у дітей.
Урок 8. "Заячий ліс" Малювання зайчиків серед лісу.
Урок 9 "Заквітчаний будиночок". Малювання яскравого пейзажу, сповненого оптимізму, із будиночком серед квітів та улюблених тварин.
Урок 10. "Святкові маски" Малюємо маски для різних свят і вигадуємо нові прояви своєї особистості.

Download the full course program

What to expect from the course?
Ваша дитина навчиться малювати прості форми, створювати квіткові орнаментальні композиції і просто буде насолоджуватись процесом творчості. Учні навчаться виявляти свої приховані емоції та почуття і художньо їх виражати на папері, покращать відчуття кольору та художній смак, розвинуть почуття любові до світу тварин, природи та людини, вчитимуться малювати в українському народному стилі
Who is this course for?
Для дітей від 4 до 10 років
Additional benefits of the course
Учасники курса мають можливість ставити питання спікеру, спілкуватися поза зустрічами та отримати зворотній зв'язок від міжнародної художниці. В курсі використовуються елементи арттерапії, які допомагають дітям дослідити свої емоції і за допомогою мистецтва покращити свій настрій. Наприклад, створення квіткових орнаментів з повторюваним ритмом, вираження свого настрою у малюнку тварини, створення колажу з використанням різних текстур, малювання карнавальних масок. В курсі декілька уроків присвячено українському народному стилю Петриківки.
How is the learning process?

У курсі акцент на кольори, на їх позитивний психологічний вплив, у простому сюжеті. Малювання — це насамперед задоволення душі, спосіб розслабитися і відчути спокій, тож заняття проходить в атмосфері "no stress": спокою та натхнення.

What is required to complete the course?

Гаджет для перегляду онлайн-занять Гарний настрій Папір ватман або для креслення, А4 формату або А3 (за бажанням, або у кого є досвід малювання) Папір для акварелі (текстурований, 200г/см) Олівець простий: НВ, 2В, 5В Гумка Гуаш: біла, вохра, жовта, коричнева, яскраво-червона, малинова, синя темна, зелена, фіолетова, чорна. Палітра пластикова, біла Пензлі поні або синтетичні Склянка з водою Планшет (бажано) Мастихін (можна замінити чайною ложечкою)

bottom of page