top of page

Філоненко Ірина Анатоліївна

Психотерапевт, експерт DIR/Floortime, гештальт терапевт в навчанні (Київський Гештальт Університет), спеціаліст з сенсорної інтеграції та коучингу батьків та спеціалістів у підході DIR/Floortime

Мій шлях у флортайм почався з посту однієї мами в фейсбуці про свого сина і про те, що розвивати свого сина батькам дуже допоміг флортайм підхід  та сенсорна інтеграція. На той момент це були нові слова для мене і я почала вивчати підхід  флортайм та сенсорну інтеграцію. Паралельно я вивчала основи бодинаміки, а також роботу з дітьми та їх сім’ями в гуманістичному підході. Пізніше в моє життя прийшло вивчення Гештальт підходу  як напрямку психотерапії. Всі ці знання і мій досвід дають мені можливість бачити цілісно сім’ю і дитину в ній, бачити сім’ю як головну структуру, де розвивається дитина. 

В роботі прагну досягти того, щоб  діти з особливостями розвитку мали можливість максимально розвинути свій потенціал, щоб розвиток базових здібностей таких, як саморегуляція, контакт, двостороння комунікація та вирішення соціальних задач стали фундаментом для подальших досягнень.

У коучингу батьків прагну, щоб батьки розвивали свою дитину в гуманістичному підході, бачили її унікальну особистість, розуміли і поважали індивідуальні особливості дитини, розвивали свою дитину, спираючись на її сильні сторони. Допомагаю батькам стати справжніми експертами своєї дитини та відчувати себе впевненими і ефективними в своїй батьківській ролі. Супроводжую батьків в процесі усвідомлення своїх сильних сторін і індивідуальних особливостей, щоб, спираючись на це, розвивати  контакт з дитиною, який буде  приносити багато радощів і задоволення всім членам сім’ї.


Освіта

1993 - 1999 рр. - Українська Медична Стоматологічна Академія, лікувальна справа.


2000 р. - Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціалізація  по гематологіі.


2016 р. - Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціалізація по психотерапії.


2015 - 2020 рр. - ICDL ( The International Council on Development and Learning, USA), флортайм- спеціаліст, експерт DIR/Floortime.


з 2019 р. - дотепер Київський Гештальт Університет, Гештальт терапевт в навчанні, 2-га ступінь.


Досвід роботи

Після 11-ти років роботи лікарем - гематологом  змінила  спеціалізацію на психотерапію для того, щоб допомогти своєму синові та іншим дітям з особливостями розвитку і їх сім’ям.


з 2019 р. – дотепер - консультування і коучинг батьків та спеціалістів у підході DIR/Floortime


з 2016 р. - дотепер – флортайм-спеціаліст, Флортайм центр, Київ


2000 - 2011 р.- лікар гематолог, Полтавська обласна клінічна лікарня.

Сертифікати

bottom of page