top of page

Шиколенко Стелла Романівна

Фахіфець з моди та стилю. Fashion-шллюстратор, переможець міжнародних конкурсів та виставок

Приймаю  участь у міжнародних конкурсах та виставках, створюю власні колекції одягу, досліджую історію моди та стилю. Це все, поєднав у собі світ моди, який став невід’ємним джерелом натхнення, сферою безмежного розвитку та місцем, де я знайшла творчих та креативних людей. 

Але усього цього не сталось, якби вчасно мою жагу до моди і стилю, не допомогли розвинути батьки, що прислухались до моїх бажань, й чудові вчителі, які допомогли розкрити творчість та знайти свій особистий стиль. Дуже вдячна кожному з них, бо зараз не уявляю своє життя без усього океану мистецтва, ідей та навичок, які мені дав світ моди. 

Своє натхнення та вдячність виражаю у своїй творчості. Пару років тому, зрозуміла,що хочу ділитись усіма здобутими навичками та допомагати розкритись юним модникам та модницям. Від того часу працюю репетитором/вчителем із моди та стилю. За цей час, вже маю досвід роботи з учнями різного віку. Кожен з них, для мене, є унікальною особистістю зі своїми бажаннями, вподобаннями та світоглядом. Під час занять згадую себе, на їх місці і питаю “Що мені хотілось би отримати від занять?”, “Якої підтримки від вчителя я потребую?”. Моє завдання, як вчителя, дослухатись та допомогти розкритись кожному учню.  

Завдяки особистому досвіду як студента, так і вчителя, на своїх заняттях я гарантую, що Ваша дитина відкриє для себе прекрасний світ моди та креативу а також, не менш важливо, розкриє свою особистість та стиль у цьому напрямку. 


Освіта

FAVARELI school, курс з fashion ілюстрації- 2 роки
https://instagram.com/online_school_favareli?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Приймала участь у IV міжнародний конкурс NEW FASHION ZONE
https://newfashion.zone/6-final-new-fashion-zone/

Досвід роботи

Приватний репетитор з різних дисциплін з дітьми віком 11-14 років (досвід 1.5 роки). Спікер з моди та стилю на платформі Poclick.  Досвід роботи введення малого бізнесу хенд-мейду на арт-виставки у Києві.

Сертифікати

bottom of page