top of page

Третяк Світлана Олександрівна

Директорка початкової онлайн-школи "Поклик", вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, спікер в проекті онлайн-садочок "Поклик", авторка власних методик для курсу підготовки до школи

Я, Третяк Світлана, вчитель початкових класів, запрошую ваших дітей на свій авторський курс «Навчаємо супергероїв» для занурення  у світ захопливої та ефективної підготовки до школи, першочерговим завданням якого є всесторонній розвиток дитини.

В курс включено заняття з логіко – математичного та мовленнєвого розвитку, проте це не стандартна система навчити дитину писати, читати і  рахувати, бо заняття спрямовані на  розвиток бажання навчатися та пізнавати світ, адже емоційне ставлення до життя,  наявність або відсутність стимулів до інтелектуального розвитку – все це визначає подальшу поведінку мислення дитини.  про навколишній світ.

Усі заняття на курсі -  інтегровані, цікаві та ефективні, адже кожне заняття поєднується з творчістю. Курс «Підготовка супергероїв» для дітей продумано  відповідно до вподобань малюків, із улюбленими персонажами та неймовірними історіями та мандрівками. 

Дітки займаючись у невеликих групах, одночасно вчаться спілкуватись зі своїми ровесниками, відбувається процес соціалізації, завдяки чому дитина стає відкритішою та легко йде на контакт. Завдяки інтерактивним завданням діти розвинуть кмітливість і мовлення, навчаться висловлювати власні думки та аргументувати їх.

Після проходження курсу «Навчаємо супергероїв» Ваша дитина отримає необхідні базові та корисні навички для успішного навчання. 

 

 

Чекаю своїх маленьких супергероїв!  Перетворимо підготовку до школи в цікаву й захопливу гру! Адже наші діти цього варті!

Освіта

Мелітопольський державний педагогічний університет: вчитель початкових класів, вчитель англійської та зарубіжної літератури ( 2006 р.закінч.). Спеціаліст вищої категорії. Класичний приватний університет, фінансова справа

Досвід роботи

13 років педагогічного стажу, останні 4 з яких працювала заступником директора з початкової ланки. Спеціаліст вищої категорії. Учасник та переможець фахових конкурсів "Учитель року - 2016", "Ековектор" (міський рівень), спікер та модератор проєктів " Центру професійного розвитку педагогів м.Запоріжжя "  - "Освіта долає кордони". Нагороджена грамотами та дипломами Департамента освіти і науки Запорізької державної адміністрації "За високий професіоналізм та розвиток освіти Запорізького краю". 8 років між педагогічною діяльністю працювала у банківській сфері та бухгалтерії

Сертифікати

bottom of page