top of page

Медушевська Оксана

Психолог, ігровий логопед, працює з дітьми з РАС, ЗМР, сенсомоторною алалією понад 6 років, активно практикує методику “Запуск мовлення у невербальних дітей від 0 до фрази”.

З дітьми з РАС почала працювати в центрі дитячого розвитку, де працювала психологом, в який привели хлопчика з РАС. У батьків була програма розвитку, за якою ми працювали. Тоді у мене не було ані знань, ані досвіду, але було велике бажання допомогти дитині, що спонукало розпочати професійне навчання.

Пізніше я познайомилася з методикою монтесорі-терапії, деякий час працювала за нею, а згодом почала вивчати і працювати в напрямку АВА-терапії.


Я люблю дітей, люблю з ними гратись та навчати їх. В своїй роботі дотримуюся принципу, що кожна дитина особлива і не буває дітей, які не зможуть нічому навчитися, але є дорослі, які не знають, як це робити ефективно. Тому я постійно навчаюся і розвиваюся в професійному плані, щоб мати можливість допомогти кожному своєму маленькому учню досягти того, що здавалося недосяжним.


Я мама 3х хлопців (11, 9 і 2 років). І новий етап мого професійного шляху розпочався з народженням молодшого сина, коли я шукала ефективні способи розвитку мовлення для своєї дитини, і знайшла дуже дієву методику, яку почала використовувати і в своїй роботі. 

Зараз поєдную, сподіваюсь успішно, материнство з улюбленою роботою.

Education

2003 - 2008 р. - Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, психолог, соціальний педагог.


2017 р. - І модуль дистанційного курсу “Навчання методу АВА для роботи з дітьми з аутизмом”, Ю. Ерц


2017 р. - Семінар “Моторні порушення у дітей з ПОСІ. Діагностика. Корекція. Перезавантаження”, С. Товстуха.


2017р. - Семінар-практикум “Встановлення контакту і комунікації в терапії дитини з аутизмом”, А. Леманська.


2018р. - Курс підготовки терапевтів для роботи в інклюзивному середовищі та в індивідуальних позашкільних програмах., О. Мелешкевич, М. Азимова.


2020р. - онлайн-проект “Практика роботи з РАС”, Ю. Куриліна.


2020р. - курс “Особливості розвитку дитини в ранньому віці (1-4роки): навики, вміння, їх відсутність і що робити батькам”, В. Юрчик.


2020 - 2021 р. -  І, ІІ, ІІІ модулі курсу “Запуск мовлення у невербальних дітей від нуля до фразового мовлення”, Т. Грузинова, Є. Гуріна.


2022р. - ESDM група для спеціалістів, М. Багланбаєва, Ю. Алімова

Experience

2016 р - Монтесорі-центр “Сім’я”, психолог.


2017 - 2020 рр. - Центр дитячого розвитку “Золотий ключик”, Тернопіль, психолог.


з 2020 р - дотепер - приватна практика, психолог-логопед, працюю з дітьми з мовленнєвими та комунікативними труднощами при РАС, ЗМР, сенсомоторною алалією за методикою “Запуск мовлення у невербальних дітей від 0 до фрази”.

Certificates

bottom of page